The Remote Pumpkin

Náš team neustále roste a s tím přibývají další a další volná místa, které je třeba zaplnit. Místo u nás najdou lidé, co mají už nějaké zkušenosti ve svém oboru a chtějí se účastnit na projektech spolu s ostatními.

Jak to u nás vypadá?


Nabízíme přátelskou atmosféru a vždy ochotné spolupracovníky. Váš úděl práce bude nastaven podle vás a budete mít možnost kdykoliv požádat o změnu. Také můžete zasahovat do práce ostatních, nechat váš úkol někomu jinému, nebo naopak práci za někoho udělat. Samozřejmně v určitých mezích. Bereme ohled i na váš názor. Kdykoliv můžete ovlivnit projekt, nebo práci někoho druhého. Vždy se nějak dohodneme. Než dostanete nějakou práci, team se vás většinou zeptá zda jste pro. V případě, že by vám daný úkol nevyhovoval, nebo byl nad vaše schopnosti, stačí říct a buď vám bude úkol odebrán, nebo vám s ním někdo pomůže. Team vám také umožní pracovat na svých vlastních projektech nejen z minulosti, ale i na nových, které si vymyslíte. Pokud máte nápad na hru, nebo jiný projekt a dostanete souhlas ostatních členů, budou se na vašem vlastním projektu podílet i ostatní členové a tím pádem váš projekt půjde rychle kupředu. Vaše projekty také dostanou prostor na hlavních stránkách a dalších portálech, kde se rychle rozšíří mezi lidi a dosáhnete tak vyšší sledovanosti vaší práce. Kromě toho dostáváte také možnost psát články o všem možném, nahrávat svou grafiku a fotky do galerie, také hudbu i videa.

Co od vás očekáváme?


Především aktivitu, ochotu pracovat, spolehlivost a schopnost vycházet s ostatními členy teamu. Doufáme také, že nás budete dobře reprezentovat a budete mít na vědomí, že i na vás závisí pověst teamu.

Co dál?


Máte-li zájem, neváhejte se ucházet o nabízená místa. Stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář a my vás po co nejkratší době kontaktujeme formou e-mailu. Poté již budete mít přístup na naše webové aplikace a poznáte celý team zevnitř. Už se na vás těšíme!

Pokračovat
©2012 The Remote Pumpkin