The Remote PumpkinKdo jsme?

Jsme team (nejen) herních vývojářů. Kromě her samotných naše tvorba zasahuje i do grafiky, hudby a videí. Náš team má již za sebou několik úspěšných i neúspěšných let.

Team jsme založili vlastně tři lidé: Pelpet, Pacelyn a Fabled. Veze se to s námi už od základní školy. Tehdy to byly jen malé pokusy a ani moc nestojí za to, nějak je zmiňovat. Postupem času jsme se slučovali a rozělovali s různými teamy. Nakonec jsme ale skončili zde, v novém teamu, na jehož vzniku jsme každý nechali kus práce. Takto to nejspíš i zůstane.

Od vzniku nového teamu vznikají samozřejmně i nové projekty, tím pádem všechny naše staré projekty pravděpodobně již zůstanou v propadlišti dějin. Ale my doufáme, že je nahradí další, daleko lepší projekty.

Do budoucna chystáme spoustu velkých projektů. Mezi nimi se určitě vyskytnou i nějaké menší, ale nejvíc práce budeme věnovat právě těm rozsáhlejším. Určitě již nebudou přibývat hry na primitivní úrovni. Nyní již doufáme v co nejhezčí a co nejlépe hratelné kousky a určitě uděláme maximum, aby jsme jich dosáhli.

Pelpet O_o


K@#0%!

Pacelyn


PxA grafik

Fabled


Zvukař a 3D grafik
©2012 The Remote Pumpkin